#1 2011-11-19 19:22:44

 Malu

Drużyna Czerwona

Skąd: Mława
Zarejestrowany: 2011-11-15
Posty: 27
Punktów :   

Expienie Wróżki

Wiele osób zastanawia się jak można wy expić w 3-4 dni wróżkę od 0 do 50%. Lecz każdy mówi że tak się nie da, ale jednak i to całkiem proste zadanie Postaram się opisać to w miarę zrozumiale



Zaczynamy od utworzenia nowego Konta na NosTale, Po z aktualizowaniu nowego konta tworzymy na komputerze nowego użytkownika (jak to zrobić napiszę poniżej)Następnie otwieramy grę NosTale na głównym użytkowniku i logujemy się na koncie na którym gramy cały czas (np ja na Gnooma), Po czym minimalizujemy grę i przełączamy użytkownika po przez wejście w start i otworzenie strzałki przy znaczku zamknij (tak mam na Windowsie 7), gdy to zrobimy włączamy 2 użytkownika i tam włączamy także NosTale logując się na nowo stworzonym koncie. Jak stworzymy nową postać dajemy jej WR którą chcemy wy i wchodzimy nią do pt z główną postacią (u mnie z Gnoomem) i idziemy Gnoomem expić na grochach, a %ty na wróżce lecą. Gdy nabijemy 18 lvl expowisku wróżki to znowu przerzucamy ją na główną postać i usuwamy expowisko. Opisane tu czynności zaczynające się od włączenia gry Nostale na 2 użytkowniku powtarzamy tyle razy aż nie wyexpimy wróżki do naszego wymarzonego %u.



Nowego użytkownika tworzymy tak:
Najpierw otwieramy Start, następnie Panel sterowania po czym wybieramy Dodaj lub usuń konta użytkowników i tworzymy nowego użytkownika

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.prootw.pun.pl www.vixeria.pun.pl www.moherpowerpaintballteam.pun.pl www.wsb-zwk.pun.pl www.falloutboy.pun.pl