#1 2011-12-17 23:11:57

 (^MaNdI^)

Administrator

Skąd: A nie powiem :D
Zarejestrowany: 2011-12-16
Posty: 25
Punktów :   

Wzór Podania

Jeżeli pod Waszym podaniem będą przynajmniej 3 pozytywne opinię to Będziecie nowymi członkami naszej Rodzinki
Jeżeli już takie opinię się znajdą napiszemy o której możemy Cię przyjąć do Fam (dlatego zaglądaj przynajmniej przez dwa dni na swoje podanie od razu mówię że Podanie będzie szybko rozpatrzone i ocenione )(max potrwa to 2 dni) :]


Proszę odpowiedzieć na wszystkie pytania dziękuję  ;p







                                                Oto przykładowy wzór. Proszę kopiować by było łatwiej i szybciej :



Nick w grze:


Imię:


Wiek:


LvL:


Klasa Postaci:


Posiadane karty SP (job i ulepszenia):


Posiadana reputacja (punkty i nazwa):


Dlaczego akurat Nirvana ? :


Dlaczego odszedłem/odeszłam bądź zostałem/am wyrzucony/ z poprzedniej fam: Tutaj piszecie powód.


Czy zapoznałeś się z regulaminem i go potwierdzasz: Tak (o to link do rzeczy które powinniście przeczytać przed złożeniem podania http://www.famnirvana.pun.pl/viewforum.php?id=1 )









Info:
Wasze podanie będzie rozpatrywane w przeciągu 48h chyba że osoby z rady będą chore. Odpowiedź dostaniecie w swoim temacie.

Jeśli podanie nie będzie wyglądać podobnie do wzoru może nie zostać rozpatrzone !!!.[/size][/b][/color][/center]









                                                                                                                             Administratorka Forum Rodzinki Nirvana

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.301bbo.pun.pl www.shurikenninja.pun.pl www.galactikgoal.pun.pl www.devilmaycry.pun.pl www.mibm2007.pun.pl